• Serwis komputerowy w Warszawie

  Naprawiamy komputery i laptopy takich firm jak:

  DELL, SONY, HP, FUJITSU, ACER, SAMSUNG, LG, ASUS
  oraz innych producentów sprzętu komputerowego.

  Pogotowie komputerowe
  dojazd do klienta.

  Pogotowie komputerowe proponuje dojazd do klienta, bywa jednak tak że, po diagnozie usterki naprawa komputera na miejscu jest niemożliwa. Za zgodą właściciela zabieramy komputer do serwisu. Mając do dyspozycji sprzęt - naprawa przebiega bez problemów.

  Pogotowie komputerowe zlokalizowane jest w Warszawie, tam też naprawiamy Państwa komputery i laptopy. W wyborze jest opcja  "z dojazdem do domu" . Na terenie Warszawy koszt dojazdu wynosi 30 zł. Po za Warszawą 50 zł.
  Proponujemy rozwiązanie typu - pomoc komputerowa online. Potrzebujemy programu np.: TeamViewer który zapewnia pomoc komputerową online, zdalne wsparcie poprzez pulpit zdalny. Jeżeli Twój komputer działa wolno, sprawdź czy nie ma programów które wywłaszczają procesy, przez co komputer jest tzw. "zamulony". Pobierz i zainstaluj program ADWCleaner, który usunie blokujące oprogramowaniie, usunie denerwujące reklamy.

  Zapewniamy szybki czas reakcji na zgłoszoną awarię, fachowość obsługi oraz niskie koszty na naprawę komputera, laptopa lub odzyskiwanie danych z dysku.
  Użytkownicy komputerów powinni być świadomymi tego, że sprzęt komputerowy po jakimś czasie po prostu się psuje.

  Częste usterki spowodowane są tym, że komputer nie jest regularnie czyszczony.
  Należy od czasu do czasu wyczyścić laptopa lub komputer z kurzu, który gromadzi się nieustannie, zatykając wlot/wylot powietrza. Dobrze jest zaopatrzyć się w sprężone powietrze i delikatnie je dozując wydmuchiwać kurz, który zalega i prowadzi do przegrzania układu graficznego na płycie głównej.